XXX Przegląd Zespołów Dziecięcych i Młodzieżowych Mniejszości Niemieckiej Leśnica 2021

Szanowni Kierownicy zespołów dziecięcych i młodzieżowych,

po raz trzydziesty Śląskie Stowarzyszenie Samorządowe we współpracy z Leśnickim Ośrodkiem Kultury i Rekreacji w Leśnicy organizuje Przegląd Zespołów Dziecięcych i Młodzieżowych Mniejszości Niemieckiej Leśnica 2021, który w tym roku odbędzie się w formie online.

Zapraszamy Państwa zespół / zespoły do udziału w tym Przeglądzie i przesłania w terminie do 14 czerwca 2021 r. na adres biuro@stowarzyszenie.lesnica.pl wypełnionej karty uczestnictwa zespołu.

Film z nagranym repertuarem należy przesłać do dnia 30 września 2021 roku.

Pliki do pobrania:

Karta uczestnictwa zespołu – pobierz

Regulamin – pobierz

Wszelkich informacji o tym przedsięwzięciu udziela p. Dominika Szablicka, pod numerem tel. 77/463 9821 lub poprzez adres e – mailowy: biuro@stowarzyszenie.lesnica.pl