Członkowie Śląskiego Stowarzyszenia Samorządowego

  1. Baldy Krystian – były Wójt Gminy Łubniany
  2. Bartek Rafał – Przewodniczący TSKN na Śląsku Opolskim/Przewodniczący Sejmiku WO
  3. Brol Harald – Sekretarz UMiG Krapkowice
  4. Cebula Krzysztof – Burmistrz Prószkowa
  5. Ciecior Florian – Wójt Gminy Chrząstowice
  6. Czaja Waldemar – Wójt Gminy Zębowice
  7. Donath-Kasiura Zuzanna – Radna Sejmiku WO
  8. Ficoń Krzysztof – Wójt Gminy Bierawa
  9. Frischko Rajmund – Wójt Gminy Cisek
  10. Gaida Waldemar – Wicestarosta Strzelecki
  11. Galla Ryszard – Poseł na Sejm RP
  12. Gambiec Marcin – były Radny Miasta Opole MN
  13. Gisman Józef – Wicestarosta K-Kozielski
  14. Gola Edyta – Radna Sejmiku WO
  15. Golenia Michał – Wójt Gminy Murów
  16. Haraf Romulad – Z-ca Burmistrza Krapkowice
  17. Hindera Arnold – Sekretarz Euroregion
  18. Ibrom Hubert – Burmistrz Ujazdu
  19. Iwanowski Andrzej – Z-ca Burmistrza Leśnicy
  20. Jastrzembski Łukasz – Burmistrz Leśnicy
  21. Kampa Waldemar – były Wójt Gminy Turawa
  22. Kandziora Tomasz – Wójt Gminy Reńska Wieś
  23. Kanzy Piotr – Wójt Gminy Polska Cerekiew
  24. Kasiura Andrzej -Burmistrz Krapkowic
  25. Kauch Tadeusz – Radny Powiatu Strzeleckiego
  26. Kierat Włodzimierz – Wójt Gminy Radłów
  27. Kolek Roman – Wicemarszałek Województwa Opolskiego
  28. Kołodziej Hubert – Radny Sejmiku WO
  29. Koprek Grzegorz – Z – ca Wójta Gminy Izbicko
  30. Koston Norbert – Burmistrz Kolonowskiego
  31. Koźlik Róża – była Burmistrz Dobrodzienia
  32. Kubata Bernard – były Wójt Gminy Walce
  33. Kulej Zdzisław – Wójt Gminy Ciasna
  34. Malik Róża – była Burmistrz Prószkowa
  35. Miczka Piotr – były Wójt Gminy Walce
  36. Mutz Krzysztof – Wójt Gminy Tarnów Opolski
  37. Parys Alojzy – Radny Powiatu K-Kozielskiego
  38. Pietruszka Leonard – Wójt Gminy Komprachcice
  39. Puławski Andrzej – były Wójt GminyMurów
  40. Pytel Brygida – Wójt Gminy Izbicko
  41. Rasch Norbert – były Radny Sejmiku WO
  42. Rogacka Helena – była z-ca Wójta Chrząstowice
  43. Siano Janusz – Wicestarosta Prudnicki
  44. Swaczyna Józef – Starosta Strzelecki
  45. Swoboda Henryk – były Wójt Gminy Pawonków
  46. Śmiech Marek – Wójt Gminy Walce
  47. Wacławczyk Konrad – Z-ca Burmistrza Kolonowskie
  48. Warzecha Krzysztof – Przewodniczący Rady Gminy Chrząstowice
  49. Weber Irena – Z-ca Wójta Gminy Dobrzeń Wielki
  50. Wojtala Joachim – Burmistrz Gogolina
  51. Wróbel Henryk – były Wójt Gminy Dobrzeń Wielki
  52. Wycisło Marcin – Wójt Gminy Jemielnica
  53. Wysdak Krzysztof – Członek Zarządu Powiatu Opolski