Członkowie Śląskiego Stowarzyszenia Samorządowego

  1. Baldy Krystian – były Wójt Gminy Łubniany
  2. Bartek Rafał – Przewodniczący TSKN na Śląsku Opolskim/Przewodniczący Sejmiku WO
  3. Brol Harald – były Sekretarz UMiG Krapkowice
  4. Brzezina Andrzej – Z-ca Burmistrza Ozimka
  5. Cebula Krzysztof – Burmistrz Prószkowa
  6. Ciecior Florian – Wójt Gminy Chrząstowice
  7. Czaja Waldemar – były Wójt Gminy Zębowice
  8. Donath-Kasiura Zuzanna – Wicemarszałek Województwa Opolskiego
  9. Ficoń Krzysztof – Wójt Gminy Bierawa
  10. Frischko Rajmund – Wójt Gminy Cisek
  11. Gaida Waldemar – Starosta Strzelecki
  12. Galla Ryszard – Poseł na Sejm RP/ Doradca Marszałka Sejmu Szymona Hołowni ds. Mniejszości narodowych i etnicznych
  13. Gisman Józef – Wicestarosta K-Kozielski
  14. Gola Edyta – Radna Sejmiku WO
  15. Golenia Michał – Wójt Gminy Murów
  16. Ibrom Hubert – Burmistrz Ujazdu
  17. Iwanowski Andrzej – Z-ca Burmistrza Leśnicy
  18. Jastrzembski Łukasz – Burmistrz Leśnicy
  19. Jonek Piotr – Z-ca Wójta Dobrzeń Wielki
  20. Joszko Arnold – Z-ca Burmistrza Krapkowice
  21. Kampa Waldemar – były Wójt Gminy Turawa
  22. Kandziora Tomasz – Wójt Gminy Reńska Wieś
  23. Kanzy Piotr – Wójt Gminy Polska Cerekiew
  24. Kasiura Andrzej -Burmistrz Krapkowic
  25. Kauch Tadeusz – Radny Powiatu Strzeleckiego
  26. Kierat Włodzimierz – Wójt Gminy Radłów
  27. Kolek Roman – Radny Sejmiku WO
  28. Kołodziej Hubert – były Radny Sejmiku WO
  29. Koprek Grzegorz – Z – ca Wójta Gminy Izbicko
  30. Koston Norbert – Burmistrz Kolonowskiego
  31. Kulej Zdzisław – Wójt Gminy Ciasna
  32. Kus Sylwia – Sekretarz Gminy Radłów
  33. Miczka Rafał – Wójt Gminy Walce
  34. Mutz Krzysztof – były Wójt Gminy Tarnów Opolski
  35. Parys Alojzy – Radny Powiatu K-Kozielskiego
  36. Pawlak Daria – Z-ca Wójta Gminy Chrząstowice
  37. Pikos Dominik – Wójt Gminy Turawa
  38. Pietruszka Leonard – Wójt Gminy Komprachcice
  39. Pytel Brygida – była Wójt Gminy Izbicko
  40. Reinert Krzysztof – Burmistrz Gogolina
  41. Siano Janusz – Wicestarosta Prudnicki
  42. Swaczyna Józef – były Starosta Strzelecki
  43. Swoboda Henryk – były Wójt Gminy Pawonków
  44. Szlapa Piotr – Wójt Gminy Dobrzeń Wielki
  45. Śmiech Marek – były Wójt Gminy Walce
  46. Wacławczyk Konrad – Z-ca Burmistrza Kolonowskie
  47. Warzecha Krzysztof – Przewodniczący Rady Gminy Chrząstowice
  48. Wieszołek Mirosław – Burmistrz Ozimka
  49. Wojtala Joachim – były Burmistrz Gogolina
  50. Wróbel Henryk – były Wójt Gminy Dobrzeń Wielki
  51. Wycisło Marcin – Wójt Gminy Jemielnica
  52. Wysdak Krzysztof – Członek Zarządu Powiatu Opolski