Zaproszenie do udziału w XXXI Przeglądzie Zespołów Dziecięcych i Młodzieżowych Mniejszości Niemieckiej Leśnica 2022

Szanowni Kierownicy Zespołów Dziecięcych i Młodzieżowych,

po raz trzydziesty pierwszy Śląskie Stowarzyszenie Samorządowe we współpracy z Leśnickim Ośrodkiem Kultury i Rekreacji organizuje Przegląd Zespołów Dziecięcych i Młodzieżowych Mniejszości Niemieckiej Leśnica 2022.

Zapraszamy Państwa zespół / zespoły do udziału w tym przedsięwzięciu kulturalnym, które odbędzie się w niedzielę 5 czerwca 2022 r. w Górze Św. Anny (w dniu pielgrzymki mniejszości narodowych) w namiocie festynowym ustawionym obok Domu Pielgrzyma.

Pliki do pobrania:

Regulamin – pobierz

Karta zgłoszenia – pobierz

Zgoda – pobierz

Wypełnione karty zgłoszeń proszę odesłać do dnia 9 maja 2022 r. na adres:

47-150 Leśnica

bądź mailowo na adres:

biuro@stowarzyszenie.lesnica.pl

Wszelkich informacji o tym przedsięwzięciu udziela p. Dominika Szablicka, pod numerem tel. 77/463 9821 lub poprzez adres e – mailowy: biuro@stowarzyszenie.lesnica.pl.