XXVIII Przegląd Zespołów Dziecięcych i Młodzieżowych Mniejszości Niemieckiej

Kierownicy Zespołów Dziecięcych i Młodzieżowych,
Szanowni Państwo,
po raz dwudziesty ósmy Śląskie Stowarzyszenie Samorządowe we współpracy z Gminą Leśnica organizuje Przegląd Zespołów Dziecięcych i Młodzieżowych Mniejszości Niemieckiej Leśnica 2019.

Zapraszamy Państwa zespół / zespoły do udziału w tym przedsięwzięciu kulturalnym, które odbędzie się w niedzielę 2 czerwca 2019 r. w Górze Św. Anny (w dniu pielgrzymki mniejszości narodowych) w namiocie festynowym ustawionym obok Domu Pielgrzyma.

Wypełnione karty zgłoszeń proszę odesłać do dnia 10 maja 2019 r. na adres:

47-150 Leśnica

W późniejszym terminie przedstawimy szczegółowe informacje dotyczące kolejności występów podczas Przeglądu.

Wszelkich informacji o tym przedsięwzięciu udziela p. Edyta Gola oraz p. Dominika Szablicka, pod numerem tel. 77/463 9821 lub poprzez adres e – mailowy: stowarzyszenie@lesnica.pl.