Szukamy zdjęć do fotoalbumu Przeglądu Zespołów Dziecięcych i Młodzieżowych MN

Szanowni Kierownicy Zespołów Dziecięcych i Młodzieżowych!

W związku z zaistniałą sytuacją wystąpienia pandemii koronawirusa nie został zorganizowany Przegląd Zespołów Dziecięcych i Młodzieżowych MN, jednak w zamian proponujemy w nieco inny sposób upamiętnić tegoroczną edycję, aby zapamiętana została na długie lata. Planujemy wydać publikację oraz archiwum elektroniczne, które obejmować będą wszystkie edycje Przeglądu, który to odbywa się już od 1992 roku. A więc będzie to już prawie 30 lat…

Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą, aby Państwo przeszukali swoje archiwa zdjęć i nadesłali nam najpiękniejsze zdjęcia waszych zespołów z poprzednich lat, jeśli chcecie, aby Wasze zespoły zostały uwiecznione w ten wyjątkowy sposób.

Proszę przesłać po dwa zdjęcia z poszczególnych lat przeglądu każdego zespołu (od roku 1992 do 2019), które posiadacie w waszych archiwach. Zdjęcia zamieszczone zostaną w foto albumie oraz archiwum elektronicznym, które będą formą podziękowania za wieloletnie działanie i uczestnictwo w przeglądzie.

Jednocześnie informujemy, iż wraz z przesłaniem zdjęć wyrażają Państwom zgodę na bezpłatne i bezterminowe wykorzystanie nadesłanych fotografii na wszystkich polach eksploatacji zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2017 r. poz. 880 z późn. zm.).

Parametry zdjęć zeskanowanych, do przekazu elektronicznego:

– format pliku : JPG

– rozdzielczość skanu: 600 DPI

– kolor: RGB

lub przesłać oryginały, które po wykonaniu skanu, zostaną odesłane na wskazany przez Państwa adres.

Zdjęcia w formie elektronicznej proszę przesłać na adres biuro@stowarzyszenie.lesnica.pl, w formie tradycyjnej „papierowej” na adres:

Ul. 1 Maja 9

47-150 Leśnica

Proszę opisać zdjęcie: nazwa grupy i opiekuna, rok wykonania zdjęcia.

Czas do 16 sierpnia 2020 roku.