Świąteczny koncert on-line w Leśnicy

19 grudnia br. w czwartą niedzielę adwentu o godzinie 15.00 odbył się Świąteczny Koncert Online w wykonaniu duetu Anety i Norberta. Koncert transmitowany był ze stodoły biesiadnej w parku miejskim w Leśnicy. Widzów przywitała Edyta Gola – dyrektor Leśnickiego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Leśnicy. Artyści zaśpiewali kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne w języku niemieckim, polskim oraz śląskim. Towarzyszące im na scenie dzieci wykonywały ozdoby świąteczne, które potem wspólnie zawiesili na choinkach.  Organizatorami byli Śląskie Stowarzyszenie Samorządowe w Leśnicy, Burmistrz Leśnicy oraz Leśnicki Ośrodek Kultury i Rekreacji w Leśnicy.

Am 19. Dezember fand das Online – Weihnachtskonzert des Gesangsduos Aneta und Norbert statt. Das Konzert wurde aus der Festscheune in Leschnitz ausgestrahlt. Alle Zuhörer wurden von Edyta Gola – Direktorin des Kulturzentrums in Leschnitz begrüßt. Die Künstler sangen Weihnachtslieder in verschiedenen Sprachen. Die Kinder, die mit auf der Bühne waren, bastelten Weihnachtsschmuck, den sie dann an die Weihnachtstannen hängten.

Koncert odsłuchać można raz jeszcze pod linkiem/ Das Konzert ist unter folgendem Link zu finden:

Świąteczny koncert on-line Aneta & Norbert – Leśnica 2021 – YouTube

Koncert dofinansowany został ze środków Konsulatu Republiki Federalnej Niemiec w Opolu/ Das Konzert wurde dank der Zuwendung des Konsulats der BRD in Oppeln durgeführt