Dnia 14.05.2026 r. odbyło się spotkanie członków Śląskiego Stowarzyszenia Samorządowego w Dobrzeniu Wielkim.
Spotkanie rozpoczął Przewodniczący Stowarzyszenia Łukasz Jastrzembski, witając wszystkich uczestników oraz gości.
Następnie wójt Gminy Dobrzeń Wielki- Piotr Szlapa w ciekawy sposób zaprezentował gminę, przedstawiając jej infrastrukturę, realizowane projekty inwestycyjne, pozyskane dofinansowania oraz działania w obszarze edukacji ![]()
![]()
![]()
Kolejnym punktem była prezentacja Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej- Pani Elwiry Szpajcher, która omówiła programy społeczne realizowane na terenie gminy ![]()
Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury- Pani Anna Stawiarska przedstawiła działalność oraz zaprezentowała obiekt kultury, będący ważnym miejscem integracji i wydarzeń lokalnych ![]()
![]()
W dalszej części Przewodniczący przeszedł do omówienia bieżących spraw Stowarzyszenia oraz planowanych działań.
Dziękujemy gospodarzom za serdeczne przyjęcie i wartościowe spotkanie.






